071 523 3424
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Boekenbonnen voor de poster-actie

Boekenbonnen voor de poster-actie

1 april 2019 | Nieuws

Voor onze  open dag op 23 maart hebben heel veel kinderen een poster van onze school opgehangen. De open dag is een groot succes geworden. Veel bezoekers hebben ons bezocht, mede door de aankondiging van de open dag met de vele posters in de wijk. Wij hebben twee boekenbonnen verloot onder de kinderen die een poster hebben opgehangen. Op de beide adressen wonen toevallig twee broertjes/zusjes. Zij zijn blij verrast en hebben de boekenbon inmiddels gekregen.

de 4 kids met de boekenbonnen

 

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Pin It on Pinterest

Share This