071 523 3424
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Schoolbibliotheek opnieuw ingericht

Schoolbibliotheek opnieuw ingericht

23 september 2019 | Nieuws

Vanaf de start van de school na de zomervakantie is door een moeder en dochter en een oma (Jacqueline en Elise en oma Maria) van kinderen van onze school, de schoolbibliotheek aan het Schaduwpad volledig nieuw ingericht. Alle boeken zijn weer naar onze maatstaven gearchiveerd, zodat het makkelijk zoeken is naar  boeken op het juiste niveau. 

‘Lezen is leuk’ en in het kader van het leesonderwijs hebben alle kinderen een boek uit de schoolbibliotheek in hun kastje. Natuurlijk zijn er ‘openingstijden’ van onze bibliotheek die bemenst wordt door ouders, waarop de kinderen hun boek kunnen ruilen.   

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.