071 523 3424
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Internationalisering: wij gaan naar Finland

Internationalisering: wij gaan naar Finland

24 september 2019 | Nieuws

Woensdag 25 september vertrekken 3 leerlingen van groep 8 en 2 leerkrachten naar Finland. De basisschool in Finland is een van de partners van ons internationaliseringsproject ‘Sharing our past Shaping our future’. Leerlingen en leerkrachten uit Engeland, Spanje, Polen, Kroatië, Finland en de Zijlwijkschool komen voor de 4de keer bij elkaar. De afgelopen weken hebben de Leerlingen hun project voor het bezoek in Finland voorbereid. De leerlingen van alle scholen presenteren hun projecten aan elkaar. Een leerzame week voor de leerlingen die mee gaan, maar om zoveel mogelijk te delen, geven onze leerlingen ook een presentatie in hun eigen groep.

Kijkt u ook even op www.sopsof.eu

Ook in het kader internationalisering maakt een groepje van onze leerlingen de Zijlwijktimes. De Engelstalige glossy van de Zijlwijkschool. 

 

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.