071 523 3424
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Vier leerlingen winnen Science Vlog Leiden

Vier leerlingen winnen Science Vlog Leiden

16 juni 2022 | Nieuws

Vier leerlingen van onze school hebben als echte Wetenschapscommunicatie Urban Street Researchers de 1e en 2e prijs van de Leiden2022 EU Research Diaries gewonnen: Tygo en Tobias en Anna en Isabella! Ze hebben onderzoek gedaan en dit in beeld gebracht met een VLOG!

leren in de stad

 

De VLOGS kunt u hier bekijken.

Gisteren hebben Anna en Tygo, ook namens Tobias en Isabella, hun onderzoek (in aanwezigheid van onder andere de burgemeester) toegelicht en hebben de prijs in ontvangst genomen! We zijn reuze tots op deze kanjers!

Beiden zijn door Sleutelstad radio geinterviewd. Dit is uitgezonden op 16 juni 2022 tussen 17:00-18:00 uur.

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.